• aaaUwodzenie Dotykiem i Fazy eskalacji

  Opublikowano 25 sierpnia 2014 // Od autora

  uwodzenie-dotykiem-vekan

  Dotyk jest jedną z najważniejszych rzeczy, której opanowanie pomoże posunąć cała interakcje do przodu. Dzięki niej możesz posunąć się w relacji do przodu znacznie szybciej, niż za pomocą samej rozmowy. Dotyk wiele ułatwia. W moim życiu dwa przypadki najbardziej dały mi do zrozumienia, jak można szybko posunąć się w relacji z kobietą.

 • aaaTechnika, aby uniknąć odrzucenia i zdobyć prawie 30 numerów do atrakcyjnych kobiet w 2 dni.

  Opublikowano 21 maja 2014 // NLP,Pewność Siebie,Praktyka,Problemy początkujących,PUA - Kwestie techniczne

  uwodzenie-vekan

  W dzisiejszym case study z serii uwodzenia w praktyce poznasz Adama i jego drogę do przemiany. W ciągu 2 dni treningu Adam kompletnie pokonał nieśmiałość i zdobył około 30 numerów do dziewczyn, z którymi rozmawiał. Na jego przykładzie poznasz techniki, które zwiększą Twoją skuteczność zdobywania numeru telefonu pięknej kobiety, a także poznać rozwiązanie na bardzo poważny BŁAD – gdy dziewczyna ucieka.

  WAŻNE: Case Study to jedyne praktyczne analizy podejść w Polsce. Dzięki nim poznasz i zobaczysz na własne oczy co w 100% działa w praktyce, nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla ludzi takich jak Ty!

 • aaaJak sprawić, aby rozmowa z kobietą była prosta?

  Opublikowano 12 maja 2014 // PUA - Kwestie techniczne,Randka,Rozmowa

  rozmowa

  Rozmowa to jeden z elementów uwodzenia, który przysparza nam największych problemów. Dlatego nie wolno go lekceważyć i jeżeli myślisz o poznawaniu kobiet naprawdę skutecznie, jest to coś co musisz mieć opanowane do perfekcji. Czemu? Weź to na chłopski rozum: Jak chcesz iść z dziewczyną do łóżka, a potem stworzyć z nią szczęśliwy związek, jeżeli nie będziesz z nią rozmawiał? A co gorsza: Będziesz gadał głupoty!

  Jeśli nie będziesz potrafił w miarę prawidłowo odezwać się do dziewczyny, to możesz mieć najlepszy charakter, ale kobieta i tak po kobieta ucieknie!

  Dobre opanowanie rozmowy, jest tak samo istotne jak prowadzenie piłki przy nodze w piłce nożnej, jak sprawna obsługa sprzęgła i drążka zmiany biegów w samochodzie. Bez tego jesteś skazany na przegraną.

 • aaaJak wzbudzić uczucia w kobiecie i wpłynąć na jej emocje

  Opublikowano 24 marca 2014 // Rozmowa

  Jak znalezc milosc

  Dzisiaj zdradzę Ci trochę zaawansowanej wiedzy i moich ostatnich doświadczeń z kobietami. Nauczysz się jak sprawić, aby Twoja rozmowa byłą interesująca i obfitująca w emocje. Wiem, jak dużym problemem to może być, dlatego za chwilę zobaczysz na czym naprawdę polega rozmowa i jaką siłę niesie za sobą odpowiednie wykorzystanie ATRYBUTÓW GŁOSU. To właśnie one najbardziej wpływają na to, co czuje kobieta w Twojej obecności.

  Zwróć szczególną uwagę na wszystkie PRZYKŁADY i KONTEKSTY jakie opisuje, ich zrozumienie w uwodzeniu jest najważniejsze!

 • aaaJak kobiety wybierają mężczyzn i czy wystarczy, że będziesz sobą?

  Opublikowano 18 marca 2014 // Atrakcyjny Mężczyzna,Pewność Siebie,Problemy początkujących

  jak-znalezc-milosc

  Wiele osób pyta mnie, jak mają się zachowywać przy kobietach w różnych sytuacjach. Jak zachować się na początku znajomości? Co robić podczas randek? Jak sprawić, aby mnie polubiła? Czy pogadać teraz, czy poczekać? Czy zadzwonić, czy napisać sms?

  Wszystkie te pytania, które nieustannie pojawiają się w Twojej głowie powoduję 2 bardzo złe w skutkach rzeczy:

 • aaaNie idzie Ci rozmowa z kobietą? Dowiedz się jak to zmienić!

  Opublikowano 26 lutego 2014 // Randka

  Fashion beautiful photo of man and woman

  Każdego dnia otrzymuję kilkadziesiąt maili dotyczących problemów na temat prowadzenia rozmowy z kobietami. Nawet nie chodzi tutaj o kwestie: „jak zagadać”, bo o tym pisałem już wiele razy na blogu. Chodzi bardziej o to jak „rozmawiać”, aby potem dziewczyna Cię nie spławiła jak kolejnego natręta lub podrywacza, tylko aby zobaczyła w Tobie interesującą, ciekawą i wartościową osobę.

  Brak czasu, utrudnia mi odpisywanie na wszystkie maile. Dlatego dzisiaj ofiaruję Ci wiele od siebie i dam gotowe rozwiązania, na te najtrudniejsze kwestie. Abyś mógł od dzisiaj czuć się dużo pewniej, gdy prowadzisz rozmowę z dziewczyną i osiągał upragniony efekt.

 • aaaJak poznawać wiele kobiet i jak znaleźć sobie dziewczynę na stałe?

  Opublikowano 20 lutego 2014 // Praktyka,Problemy początkujących,PUA - Kwestie techniczne

  a

  Praktyka uwodzenia, to jedyna droga do tego, abyś poznawał kobiety. Przecież, siedząc w domu nie uzyskasz zadowalających efektów. Siedzenie na łóżku czy fotelu i robienie ćwiczenia na pozbycie się strachu, czy medytacja o pewności siebie, to nie recepta na sukces. To odkładanie bólu i samotności w czasie.

  Zrozum: Prędzej czy później i tak musisz wyjść, rozpocząć rozmowę i wykonać pierwszy krok. 

  Im szybciej to zrobisz, tym lepiej.

  Więc jak to zrobić właściwie? Seria artykułów „Uwodzenie pod lupą” sprawi, że zmienisz całkowicie swoje podejście do kobiet i uwodzenia.

 • aaaTechniki uwodzenia, dzięki którym poznasz 24 kobiety i pójdziesz na natychmiastowe randki.

  Opublikowano 4 listopada 2013 // Od autora,PUA - Kwestie techniczne,Randka,Techniczne aspekty

  uwodzenie-kobiet-w-dzien-kurs-szkola-podryw

  W dzisiejszym case study z serii uwodzenia w praktyce poznasz Pawła. Odkryjesz jego największe problemy i blokady w uwodzeniu kobiet. A także konkretne rozwiązania, które dały mu efekt. Tak abyś mógł samodzielnie przenieść te rady w praktykę i zmienić swoje życie.

  Pamiętaj: Case Study są obecnie jedynymi w Polsce analizami, postępów i problemów kursantów, wraz z nagraniami wideo. Inwestuję wiele czasu, aby przekazać ci praktyczną wiedzę i metodologie trenerskie, które dają sukces. Dlatego przeczytaj ten artykuł już teraz – do samego końca.

  Ponadto odkryjesz kolejne tajniki metod trenerskich, które stosuję. Wierzę, że nauczy cię to bardzo wiele. Poznasz między innymi jak wyeliminować znaczą część blokad w uwodzeniu. 3 sposoby w jakie możesz poprowadzić relację. Jak krótka znajomość, zakończyć udaną randką.

 • aaa4 krytyczne błędy uwodzenia i nawiązywnia relacji

  Opublikowano 22 października 2013 // Atrakcyjny Mężczyzna,Pewność Siebie,Praktyka,Problemy początkujących

  ikonawpisu

  Pewnie teraz jesteś w swoim życiu na etapie szukania kobiety z którą:

  1. Stworzysz związek lub
  2. Będziesz regularnie chodził do łóżka.

  Oczywiście, to pierwsze nie wyklucza drugiego. Chociaż słyszałem, że po ślubie różnie to bywa.

  Od długiego czasu nieustannie prowadzę intensywne szkolenia. Po wielu miesiącach, jako trener zaczynasz dostrzegać wiele podobieństw i schematów.

  Jak zapewne wiesz, sukces w każdej dziedzinie ma swój schemat, który można powtórzyć. A czy wiesz, że z porażką jest dokładnie tak samo?

  Dzisiaj przedstawię 4 najczęstsze błędy jakie przyczyniły się do porażki z kobietami wielu mężczyzn. Są to pułapki w jakie wpadali kursanci zgłaszający się do mnie. To właśnie one powstrzymywały ich przez długie lata! 

 • aaaKilka Rad Nad Wakacje

  Opublikowano 21 czerwca 2013 // Pewność Siebie,Praktyka,PUA - Kwestie techniczne

  W związku z tym, że mamy wakacje chciałem udzielić ci kilku wartościowych wskazówek, które pomogą ci przygotować się do tego okresu i przeżyć wspaniałe przygody.

  Obecnie rozpoczął się bardzo nietypowy okres w życiu kobiet, ponieważ po samotnej zimie lub rozstaniach, dziewczyny wychodzą zmotywowane i otwarte do tego, aby poznać kogoś wyjątkowego. Kierując się tymi radami znacznie zwiększasz swoje szanse na to, że to będziesz ty: