Trenerzy

 • Vekan

  Vekan od ponad 6 lat zajmuje się uwodzeniem, relacjami damsko męskimi, rozwojem osobistym i NLP. Kładąc ogromny nacisk zarówno na statystycznie działające, potwierdzone naukowo sposoby jak, często niestandardowe i innowacyjne metody nauki. Pomógł już setkom mężczyzn w Polsce i na świecie w rozwiązaniu trapiących ich problemów.

  Niedościgniony trener i innowator. Autor wielu przełomowych narzędzi trenerskich. Między innymi System szkolenia wideo (TM), Cykl błyskawicznego rozwoju (TM), Eskalacja emocjonalna(TM), Efekt bomby emocjonalnej(TM) i wielu innych. Twórca pięciu niebywale skutecznych systemów szkoleniowych, w tym Systemu Wyjątkowy Uwodziciel(TM), który zrewolucjonizował Polski rynek uwodzenia i relacji. W pracy z innymi liczy się dla niego przede wszystkim efekt. To sprawiło, że w zaledwie rok firma Vekan Uwodzenie stała się liderem i największym innowatorem na Polskim rynku.

  Pomimo jego znaczących osiągnięć, będziesz zaskoczony jak normalną i pozytywną osobą jest Vekan. Na swoim przykładzie udowadnia, że każdy może osiągać sukcesy w życiu i z kobietami. Dostarczy Ci rozwiązań w postaci coachingów indywidualnych, zorientowanych na nauczenie się danej umiejętności lub rozwiązanie konkretnego problemu. Stałego mentoringu i doradztwa, jak i szkoleń grupowych.

  Kliknij i Zobacz Jak Vekan Może Ci Pomóc.

 • Edel

  Edel swoje doświadczenie trenerskie zapoczątkował już w wieku 17 lat, to wtedy prowadził swoje pierwsze wykłady na ówczesnej Akademii Ekonomicznej. Jego pasją jest zdobywanie wiedzy, lecz w przeciwieństwie do innych lubi się nią dzielić, a rozwój osobisty to dla niego dobra zabawa każdego dnia. Bezapelacyjny przeciwnik teorii, bo swoją wiedzę w praktyce wykorzystywał przez 5 lat w największych korporacjach w kraju, gdzie bardzo szybko został wyróżniony jako największy ekspert w swojej dziedzinie. Kiedy postanowił, że będzie sprzedawcą w niecałe dwa miesiące wysunął się na pierwszą pozycję, która utrzymywał nieustannie do końca swojej kariery w danej firmie (dokładnie 1.5roku).

  Polepszył życie wielu osób, bo każdy jest dla niego indywidualnym wyzwaniem – dzięki czemu namierzenie problemu to podstawa, a przyjemnością jego skuteczna naprawa. Autor wielu własnych technik uwodzenia, które są wykorzystywane przez najlepszych na całym świecie.

  Kliknij i Zobacz Czego Edel Może Cię Nauczyć