• aaaJak kobiety wybierają mężczyzn i czy wystarczy, że będziesz sobą?

  Opublikowano 18 marca 2014 // Atrakcyjny Mężczyzna,Pewność Siebie,Problemy początkujących

  jak-znalezc-milosc

  Wiele osób pyta mnie, jak mają się zachowywać przy kobietach w różnych sytuacjach. Jak zachować się na początku znajomości? Co robić podczas randek? Jak sprawić, aby mnie polubiła? Czy pogadać teraz, czy poczekać? Czy zadzwonić, czy napisać sms?

  Wszystkie te pytania, które nieustannie pojawiają się w Twojej głowie powoduję 2 bardzo złe w skutkach rzeczy:

  1. Sprawiają, że boisz się wykonać jakiś sensowny krok, a przez to pokazujesz kobiecie wiele niezdecydowania i przegrywasz.
  2. Ciągła niewiedza i działanie po omacku, doprowadzają do powstania stresu i obaw. No bo zobacz, ile razy szedłeś na pierwszą randkę z dziewczyną i czułeś stres? Ile razy chciałeś zagadać, ale się bałeś? A dlaczego? Bo miałeś w głowie mnóstwo pytań, na które nie znałeś jasnej odpowiedzi.

  To prowadzi nas do powstania kolejnego pytania, nad którym warto się zastanowić:

  Czy te wszystkie obawy i negatywne uczucia mają związek z kobietą, czy z Tobą?

  Podchwytliwe prawda? Jak uważasz?

  To jak się czujesz przy kobiecie, ma związek tylko i wyłącznie z Tobą. Już ci mówię dlaczego. Dzieje się tak ponieważ, to TY nie wiesz co zrobić i to TY się czaisz przy niej. To TY nie wiesz jakie zachowanie jest dobre lub złe! Dlatego jeżeli chcesz to zmienić, to w pierwszej kolejności musisz mieć jasko określone wartości i cel w stosunku do kobiety.

  Na szkoleniach indywidualnych za każdym razem pytam: Jaki jest Twój cel poznawania kobiet?

  Większość facetów gada takie pierdoły jak: No bo chcę mieć z kim pogadać! – Spoko. To w takim razie nie potrzebujesz uwodzić kobiety, a mieć kumpla. Możesz pogadać sobie z kolegą, ze swoim zwierzakiem lub z dziadkiem.

  NIE NIE!! – Wtedy zazwyczaj osoby na szkoleniu zaprzeczają. Rozmowa trwa do momentu, aż zostanie to określone. Przerobienie tego daje mocne efekty, które przekładają się na LEPSZĄ, SKUTECZNIEJSZĄ i  PRZYJEMNIEJSZĄ PRAKTYKĘ.

  Wniosek jest prosty, boisz się kobiet, bo nie wiesz po co jest poznajesz. Czego od nich oczekujesz. Jeżeli tego nie wiesz, to jak masz być pewny siebie i spokojny podczas spotkań. Skąd masz wiedzieć co wypada zrobić, a czego nie?

  Facet, który wie czego chce. Ma jasno określony cel i poukładane w głowie zasady (TO BARDZO WAŻNE). Przy kobietach zachowuje się spokojnie, a jego działania są zdecydowane. Dają efekty.

  MIEJ JASNO OKREŚLONY CEL I POUKŁADANE ZASADY W GŁOWIE, JAKIMI SIĘ KIERUJE W RELACJACH Z KOBIETAMI

  W takim razie zastanów się:

  Po co chcesz to umieć? Po co chcesz to robić? Po co chcesz mieć ekstra kobiety w życiu? Jak one mają się w stosunku do Ciebie zachowywać? Jakich zachowań nie tolerujesz?

  Zapisz to wszystko na kartce, ułóż swoje zasady i kodeks postępowania z kobietami. Postępuj według niego. Większość, facetów patrzy na kobietę i zastanawia się czy może coś zrobić. A facet, który ma zasady wie, że może coś zrobić lub nie.

  W praktyce przekłada się to na sytuację w której, jeden facet przez 3 spotkania myśli czy pocałować dziewczynę. Nie robi tego, bo się boi jej reakcji. A na koniec ją traci.

  A facet z zasadami po prostu tą dziewczynę całuje na pierwszej randce, a na 3ciej lądują w łóżku. Dlaczego? Bo jego zasada jest prosta, pocałunek to podstawa. Flirt jest obowiązkowy. Jak dla niego nie ma tych rzeczy, to kobieta nie jest dla niego. Takie zachowanie sprawia, że ona zaczyna darzyć go uczuciem i chce związku.

  Jeżeli do końca nie jesteś przekonany jak to wszystko sprawdza się w praktyce i potrzebujesz pomocy w ustaleniu jasnych zasad, które są atrakcyjne dla kobiet, to odwiedź najbliższe szkolenie 26 Kwietnia we Wrocławiu. ->KLIKNIJ ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY <-

  Za chwile napiszę Ci jakie są moje główne zasady, którymi kieruję się w kontaktach z kobietami. A także jakimi kieruję się w uczeniu innych osób. Będzie to dla Ciebie znakomity przykład. Zanim to jednak zrobię poruszmy jeszcze jedną ważną kwestię i pułapkę w którą wpada wiele osób.

  Czy wystarczy być sobą?

  gdzie-zabrac-dziewczyne-na-randke-zima2

  Wielu „znawców” kobiet powie Ci złotą radę „Bądź sobą” lub „Po prostu bądź przy niej spoko facetem”.  Jeżeli słyszałeś taką radę to zastanów się, czy to przyniosło oczekiwane efekty? A teraz spójrz na to z innej perspektywy: Skoro WSZYSCY faceci, których ona poznaje są Spoko, to czemu ma wybrać właśnie Ciebie? Bycie normalnym gościem oznacza, bycie nijakim. Myślisz, że atrakcyjna dziewczyna nigdy nie poznała normalnego, spoko faceta?

  Wybór kobiet bazuje na:

  1. Odrzucaniu dziwnych kolesi, z którymi od początku widać, że jest coś nie tak. I tutaj nie piszę o tym, kim oni naprawdę są jako ludzie, ale o ich ZACHOWANIU, które jest nieatrakcyjne i odrzucające. To zachowanie można zmienić.
  2. Daje szansę facetom, którzy są normalni i na starcie wzbudzają sympatię – mimo, że normalnemu mężczyźnie, takiemu który jest spoko dziewczyna da szansę, to i tak z nim nie zostanie, bo będzie taki jak reszta. Nudny i przewidywalny. Dziewczyny były na zbyt wielu spoko randkach i jeżeli Ty stosujesz rady pod tym tytułem, to nie licz na kolejne spotkania.

  Rock My World – Czyli Jak To Ma Wyglądać

  Jest jeszcze trzecie kryterium kobiet, zarezerwowane dla wyjątkowych mężczyzn. Tacy, którzy nie mają zamiaru być spoko. Oni chcą być najlepsi. Facetów, których zasady nie pozwalają na ociąganie się i strach. Których zasady jasno mówią idź do przodu, porwij dziewczynę w niezapomnianą przygodę i zobacz, czy nadaje się do tego, aby spędzić z Tobą kolejne spotkanie.

  3. Kryterium trzecie: W życiu kobiet, oprócz osób, które zachowują się odpychająco, są też spoko faceci, z którymi ona pójdzie na spotkanie. (Gdy się nudzi!!!). Ale jest też trzeci rodzaj mężczyzn. Tacy, którzy wchodzą w jej życie, robią emocjonalny i pozytywny rozpierdol. Pozwalają kobiecie zatęsknić i rozbudzić wyobraźnię dalszych spotkań. Nie czekają na jej przyzwolenie do pocałunku, tylko kierują ją przez spotkanie. To właśnie dla nich ona odwołuje wszystkie spotkania i spławia wszystkich kolesi.

  Dlatego masz prosty wybór, będziesz słuchał rad pod tytułem „Bądź sobą”, „bądź spoko” i żył ze świadomością, że jesteś „kołem ratunkowym” kobiety, z którego skorzysta gdy chce się wypłakać. Lub zaczniesz od siebie wymagać tego, aby być najlepszy. Aby poznać dziewczynę i stać się najważniejszą osobą w jej świecie.

  Jeżeli tego nie zrobisz, to przyjdzie ktoś inny i to zrobi. Wybór jest prosty.

  Ja wiem, że tak to działa i doświadczyłem tego wiele razy. Zarówno będąc WYBOREM 1, WYBOREM 2 I WYBOREM 3, o których napisałem.

  Dlatego podczas treningów z kursantami wymagam tylko jednego, chęci to stania się NAJLEPSZYM! W uwodzeniu za bycie drugim nie przysługuje Ci nagroda.

  Dlatego nastaw się na to, aby być najlepszy i chętnie przekaże Ci wszelkie szczegóły z tym związane już 26 Kwietnia -> Kliknij Dowiesz się więcej <-

  Moje 3 Najważniejsze Zasady

  prawdziwy mężczyzna

  Na sam koniec dam Ci coś jeszcze od siebie. Są to moje 3 najważniejsze zasady jakimi kieruję się w poznawaniu kobiet i życiu. Tych zasad uczę też swoich kursantów. I nie chodzi o to, abyś je zapamiętał, ale abyś nimi ŻYŁ!

  Wybór – Możliwość wyboru jest najwspanialszą rzeczą jaką doświadczasz w życiu. Większość mężczyzn nie wiąże się z kobietą z wyboru, tylko z desperacji. Przez lata samotności tracą wiarę w idealna relację i wiążą się z pierwsza kobietą, która zainteresuje się nimi. Pomimo świadomości braku spełnienia, trzymają się jej za wszelką cenę, bo wiedzą, że taka okazja może się już nie trafić.

  Wolność wyboru jest Twoim przywilejem. A prawdziwe spełnienie w kontaktach z kobietami uzyskasz, gdy będziesz wiedział, że masz wybór. Że posiądziesz tą moc i sam będziesz decydował, czy chcesz poznać wiele kobiet i przeżyć z nimi wspaniałe chwile, czy wybierzesz tą najlepsza z najlepszych, która kompletnie zawróci Ci w głowie i oczaruje swoim pięknem.

  WYBÓR W ŻYCIU OTRZYMASZ GDY OPANUJESZ ZASADY UWODZENIA W PRAKTYCE A NIE W TEORII

  Autentyczność – To druga zasada, na którą stawiam bardzo mocno. Na przykład podczas uczenia innych ludzi, nie uczę ich tekstów na podryw, sztuczek magicznych i podstępnych trików, abyś mógł udawać kogoś kim nie jesteś. Nie uczę manipulacji i krętactwa. Uczę Cię czegoś o wiele cenniejszego – fundamentów atrakcyjności i wyjątkowej osobowości.

  W kontaktach z kobietami przekłada się to na sytuacje w której, staniesz się autentycznym i jedynym w swoim rodzaju mężczyzną, który zna swoją wartość i kieruje się swoimi zasadami. Naturalnie i swobodnie zachowuje się w obecności kobiet i przyciąga je swoim niespotykanym charakterem. Nie patrzysz na to, co ktoś pomyśli, robisz to co uważasz za słuszne.

  Kiedyś udawałem przy kobietach, a dzisiaj robię wszystko na luzie i nie wstydzę się niczego. Gdy wydobędziesz z siebie to, co najcenniejsze i będziesz potrafił pokazać, to kobietom z pełną swobodą i pewnością siebie Trafisz do TRZECIEJ GRUPY MĘŻCZYZN.

  Idealna Relacja – Tworzenie bliskich relacji z innymi ludźmi, jest potrzebą głęboko zakorzenioną od wieków w każdym nas. Niestety szokujące statystyki rozwodowe pokazują, że umiejętność tworzenia idealnych relacji, zaginęła w dobie postępu i pogoni za karierą. Nauczenie się, umiejętności tworzenia idealnych relacji z kobietą, rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy jest dla mnie mega ważne. Bo zobacz możesz mieć dobrze płatną pracę, ekskluzywny samochód i najlepszy garnitur, ale kiedy każdego wracasz do ogromnego domu i możesz podzielić się swoimi osiągnięciami i przeżyciami jedynie z odbiornikiem telewizyjnym, sam zauważasz, że coś poszło nie tak jak trzeba.

  Kiedy ja przestałem stawiać na ślizganie się przez życie i wymówki, a postanowiłem, że zrobię wszystko aby być absolutnie najlepszy we wszystkim czego się dotknę, moje życie nabrało wspaniałych barw.

  Jasno ustaliłem swoje zasady i wartości jakimi się kieruję. Zacząłem żyć według nich, a potem ich uczyć osób takich jak ty. W efekcie poprawiły się wszystkie aspekty mojego życia.

  Dlatego jeżeli miałbyś wyciągnąć JEDNĄ lekcję, tą najważniejsza to pamiętaj:

  TYLKO BYCIE NAJLEPSZYM FACETEM JAKIEGO POZNAŁA KOBIETA GWARANTUJE SUKCES. ZA BYCIE DRUGIM NIE OTRZYMASZ NAGRODY.

  Przestań stawiać na bycie normalnym, spoko facetem. Postaw na bycie NAJLEPSZYM. Bo niezależnie od tego w jakim obecnie jesteś miejscu i jakie są Twoje problemy, wiedz jedno: Możesz to zmienić! Najlepszy moment na zmianę jest Tu i TERAZ -> Dowiesz się więcej odnośnie najbliższej okazji do uzyskania mojej personalnej pomocy w tym temacie <-

  Pozdrawiam,
  Vekan

  2 komentarzy

Komentarze

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Opublikowano 2014-03-18 20:20:54 // Piter

  Wydaje mi się że bycie sobą zawsze powinno być podstawą, bo udawanie kogoś kim się nie jest prowadzi do wpadek w relacji. Natomiast faktycznie w relacji z kobietą samo bycie sobą nie wystarczy, musi być jeszcze to COŚ co cię wyróżnia spośród innych. Podstawą na pewno powinny być te elementy o których zawsze piszesz jak "silny" kontakt wzrokowy, dotyk, ton głosu ale i dystans do laski tzn. typu "Nie zależy mi bardzo na Tobie", "mogę mieć każdą inną", to wiele pomaga.

 • Opublikowano 2014-03-24 10:58:14 // Łukasz

  bardzo pomocny materiał.