• aaaJak sprawić, aby rozmowa z kobietą była prosta?

  Opublikowano 12 maja 2014 // PUA - Kwestie techniczne,Randka,Rozmowa

  rozmowa

  Rozmowa to jeden z elementów uwodzenia, który przysparza nam największych problemów. Dlatego nie wolno go lekceważyć i jeżeli myślisz o poznawaniu kobiet naprawdę skutecznie, jest to coś co musisz mieć opanowane do perfekcji. Czemu? Weź to na chłopski rozum: Jak chcesz iść z dziewczyną do łóżka, a potem stworzyć z nią szczęśliwy związek, jeżeli nie będziesz z nią rozmawiał? A co gorsza: Będziesz gadał głupoty!

  Jeśli nie będziesz potrafił w miarę prawidłowo odezwać się do dziewczyny, to możesz mieć najlepszy charakter, ale kobieta i tak po kobieta ucieknie!

  Dobre opanowanie rozmowy, jest tak samo istotne jak prowadzenie piłki przy nodze w piłce nożnej, jak sprawna obsługa sprzęgła i drążka zmiany biegów w samochodzie. Bez tego jesteś skazany na przegraną.

  Rozmowa może być jednym z najprzyjemniejszych i najgorszych elementów w kontakcie z kobietami. Wszystko zależy od Twoich umiejętności. Dobra rozmowa potrafi bardzo cieszyć, kiedy wszystko idzie jak iść powinno, ale potrafi także być frustrująca. Jak najlepsze jej zrozumienie pozwala nam być kilka kroków przed tym wszystkim i oszczędzić nerwów, zbędnego myślenia „co ta kobieta miała namyśli”.

  Ważne: Odnosi się to do rozmowy w cztery oczy jak i w rozmowie SMS.

   

  ELEMENTY ATRAKCYJNEJ ROZMOWY

  perfect-couple

  Pierwszym elementem rozmowy z kobietą jest „prowadzenie”.

  Warto zwrócić uwagę, że aby kobieta dała się prowadzić, musi ona widzieć wcześniej wartość w mężczyźnie. Może być to wartość socjalna lub emocjonalna. Bardzo wyraźnym, jaskrawym przykładem może być zwykły menel na ulicy. Myślę, że gdyby starał się on zatrzymać jakąkolwiek kobietę na ulicy, to miałbym z tym problem, przez to nawet nie mógłby zacząć jej prowadzić.

  WAŻNE: Aby kobieta dała się prowadzić, musi wcześniej widzieć w tobie wartość. Innymi słowy musi w pewien sposób lubić Cię lub darzyć zaufaniem.

  Warto zwrócić uwagę, że jeżeli prowadzisz kobietę, to rób to w sposób, który Ci odpowiada, który jest z Tobą spójny. Nie ma wtedy mowy o podlizującej mowie ciała, o robieniu wszystkiego dla kobiety, tylko po to, aby zyskać jej sympatię. Ona daje się prowadzić, więc ma robić to, co mężczyzna uzna za słuszne. Pamiętaj, że dziewczyna nie przyszła na randkę po to, aby organizować czas i decydować o wszystkim. Jeżeli nie prowadzisz rozmowy z kobietą, to rozmowa po prostu się NIE KLEI!

  Po drugie, skoro daje się prowadzić tzn., że ona akceptuje wszystko to, co facet zaplanuje. Tutaj wchodzimy trochę w elementy randki, która nie jest robiona pod to, aby kobieta się dobrze bawiła. Jeżeli prowadzisz rozmowę, tak aby to kobiecie było miło, ale nie patrzysz na siebie i swoje upodobania, to znowu przegrałeś. Element prowadzenia daje Ci swobodę i pewność siebie. Sprawia, że na spotkaniu dobrze się bawisz. A jeżeli kobieta dobrze będzie czuła się na randce, to oznacza, że zastosowałeś element prowadzenia poprawnie. To daje sytuacje WIN-WIN, obie strony są zadowolone. A to sprawi, że będzie chciała wrócić po więcej.

  Jak prowadzić rozmowę? Na przykład opowiadamy w atrakcyjny sposób o tym jacy my jesteśmy. Prowadzimy opowiadając historię, w której to umieszczamy emocje, istotne informacje o własnej osobie, albo pokazujemy to co chcemy, aby dana osoba zobaczyła. Budujemy w jej umyśle obraz tego jacy jesteśmy. Wciągamy ją w historię. Budujemy przy tym ciekawość, zainteresowanie. Taką nutkę tajemniczość, która będzie chciała poznać i pozna ją, jeśli spełni dane warunki. Czyli będzie chciała pracować, przy tym mocniej pokazując zainteresowanie.

  Mogę prowadzić kobietę, sugerując kobiecie co będziemy robić, czego może się spodziewać. Decydując czy będziemy szli za rękę, czy nie. Czy pójdziemy w dane miejsce czy też nie. O tym co będziemy pili w danym miejscu.

  Jeżeli chcesz poznać więcej przykładów i konkretne techniki zastosowania elementu prowadzenia rozmowy, zobacz materiał Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami ->Kliknij i dowiedz się więcej <-

  DRUGI ISTOTNY ELEMENT ROZMOWY
  PRACA KOBIETY

  jak-uwodzic

  Jeżeli dobrze prowadzisz rozmowę i spotkanie, to kobieta zaczyna dla Ciebie „pracować”. Innymi słowy, stara się dla Ciebie!

  Jest to związane z tym, że kobieta widzi w mężczyźnie wartość. Często mówi się o tym jak sprawdzić , czy kobieta jest zainteresowana? Tymczasem w trakcie rozmowy, można to zweryfikować zadając pytanie np. „Czy umiesz gotować?”. Jeśli kobieta, będzie odpowiadała na to pytanie z zaangażowaniem, odpowiadając w sposób, który nas satysfakcjonuje, można uznać to za oznakę zainteresowania. Ona chce wyjść w oczach mężczyzny na wartościową kobietę.

  Kobiety mogą pracować śmiejąc się z tego, co mówisz. Poprzez dotykanie Cię lub odwzajemnianie dotyku. Reaguje na to co mówisz, dopowiada coś od siebie. Daje się wciągnąć w „grę” rozmowy, którą prowadzisz.

  Dlaczego ten element jest istotny? Jeżeli kobieta wkłada swoją pracę w to, aby stać się wartościową osobą w oczach faceta. Nie robi tego w czynie społecznym, ona dzięki temu chce zasłużyć na nagrodę, jaką jest spotkanie, randka, pocałunek lub coś więcej. Ludzie mają tak, ze cenią bardziej wszystko to, w co włożyli wysiłek i poświęcenie. Jeżeli kobieta, nie angażuje się z relacje z Tobą, to jak ma ją cenić? Dlatego niezwykle ważne jest korzystanie z tych elementów podczas rozmowy! One automatycznie sprawiają, że kobieta stara się dla Ciebie i z każdym spotkaniem ceni coraz bardziej.

  TRZECI ISTOTNY ELEMENT
  NAGRADZANIE KOBIETY ZA JEJ STARANIA

  Jest to istotny element, gdyż każdy z nas za swoją pracę oczekuje wynagrodzenia i cieszy się kiedy na konto wpada „wypłata”. Jeśli kobieta nie zobaczy choćby małego uśmiechu na twarzy, co jest nagrodą dla niej za jej starania, to poczuje, że nie jest w stanie zdobyć tego faceta i odejdzie. Nagradzać możemy kobietę poprzez poświęcenie jej uwagi, skupienie wzroku na niej, zaangażowanie w rozmowę, śmianie się, droczenie, dotykanie jej, branie ją na kolana.

  Trzeba uważać, aby nie przesadzić, bo wtedy zacznie się coś strasznie niemiłego. Kobieta uzna za pewnik to, że należy jej się nagroda, choćby za to, że spędza czas z mężczyzną. Miałem przypadek, gdy na 5 randce mi dziewczyna powiedziała, że sądziła, że zabiorę ją do kina tylko dlatego, że spędza ze mną czas. Podczas tych spotkań, brakowało zastosowania czwartego elementu, o którym opowiem za chwile. Dlatego nie nagradzaj i nie chwal dziewczyny za wszystko. Każda nagroda też ma swoją siłę. Więc warto stosować siłę nagrody adekwatnie do tego, co robi kobieta.

  Jeżeli chcesz, uniknąć tego typu wpadek podczas swoich spotkań, zobacz materiał Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami ->Kliknij i dowiedz się więcej <-

  CZWARTY OSTATNI ELEMENT ROZMOWY
  ODEPCHNIĘCIE

  kobieta-stara-sie-dla-mnie

  Ten element stosuje się opcjonalnie. Nie należy nikogo odpychać, gdy ten stara się o Twoje względy i zachowuje normalnie. Dlatego ten element, stosuje się tylko w momencie, gdy jest potrzebny. Jego największa zaletą jest nieprzewidywalność rozmowy, pokazanie gotowości do odejścia, a także można się dzięki niemu droczyć.

  Jest jeszcze jedna kwestia. Jeśli stosujesz odepchnięcie, w żaden sposób się nie podlizuj kobiecie. Facet robi to, co jest z nim spójne, nie nagina swoich zasad tylko dlatego, aby zdobyć kobietę. Kiedy dziewczyna zobaczy, że mężczyzna, daje nagiąć swoje zasady i idzie ślepo za nią, to przejdzie po nim jak czołg. Nawet się nie obejrzy czy coś zostało. Zdoi z kolesia pieniądze, a potem jeszcze powie mu „Nara” i nawet nie spojrzy na niego.

  Może to być dosyć szczególny moment w relacji. Istnieje pewien schemat, swojego rodzaju gra, która sprawia, że rozmowa staje się prosta i przyjemna

  KROK 1 PROWADZENIE KOBIETY
  KROK 2 PRACA KOBIETY (Ona stara się dla Ciebie)

  KROK 3 JEŻELI KOBIETA STOSUJE ODEPCHNIĘCIE
  KROK 4 TY STOSUJESZ ODEPCHNIĘCIE NA ODEPCHNIĘCIE
  KROK 5 PONOWNE PROWADZENIE KOBIETY

  Widać tutaj trzymanie ramy całej relacji, prowadzenie, pokazanie komfortu i pewności siebie. Daje to pewien smak nieprzewidywalności i sprawia, że rozmowa jest inna niż wszystkie.

  Przykład z życia – jak silna jest ta technika Odepchnięcia

  Pamiętam jak na randce kobieta odmówiła mi seksu. Zamknąłem się, przestałem z nią rozmawiać. Brak rozmowy, był dla niej tak bolesny, że w końcu prawie eksplodowała, zatrzymała mnie i powiedziała, że nie zniesie tego. Było widać, że jest zdecydowana na to, czego wcześniej nie chciała. Sprawdzało się w moim przypadku. Pamiętam też, jak zaprosiła mnie kiedyś była dziewczyna do siebie na „kawę”. Byłem pewien, mimo, że nie widzieliśmy się trochę, że idę do niej po seks. Jednak, moje oczekiwania się nie spełniły. Więc w tym momencie się zdenerwowałem, przestałem rozmawiać, bo nie po to jechałem na drugi koniec Poznania, żeby z nią pogadać. Powiedziałem jej jasno o co chodzi i zacząłem się ubierać. W momencie, gdy wychodziłem stała w drzwiach i pytała się kiedy jeszcze do niej przyjdę.

  GOTOWOŚĆ DO ODEJŚCIA TO CECHA, KTÓRA PRZYCIĄGA KOBIETY

  Jeśli mężczyzna zrobi z kobiety boginie, będzie bał się ją stracić. Dobrze jest starać się, aby cała relacja wyglądała dobrze, ale trzeba też mieć swoje zasady, taką cienką czerwoną linie, po przekroczeniu której, nie ma odwrotu. Nie zawsze warto jest oddawać wszystko dla drugiej osoby, łamiąc przy tym wszystkie swoje zasady. Sam wiesz, że czasem wadliwy ciągle się psujący samochód lepiej wyrzucić. Po czym poczekać na dobra okazje i kupić nowy, lepszy.

  Pamiętam dwa takie przypadki, które utkwiły mi głęboko w pamięci. Pierwszy dawno temu. Napisała do mnie dziewczyna na FB, pisaliśmy ze sobą z tydzień, w końcu odezwała się do mnie strasznie chamsko. Mimo, że był to moment, w którym moje życie z kobietami raczkowało, bo byłem zamknięty na szkolenia, to i tak stwierdziłem, że nie pozwolę żeby ktoś do mnie się tak odzywał. Nie miałem wtedy żadnej kobiety, z żadną nie pisałem. Po dwóch miesiącach odezwał się do mnie mój kolega, który przekazał mi pozdrowienia od Darii. Historia skończyła się randką, na którą przyjechała z termosem kawy z mlekiem i cukrem idealnie sporządzonej wg. mojej koncepcji.

  Wszystkie sukcesy i wpadki jakie opisałem w tym, artykule wydarzyły się naprawdę. Co ważniejsze, były one spowodowane tym, że prawidłowo bądź nieprawidłowo, wykonałem jeden z 4 elementów atrakcyjnej rozmowy, które właśnie poznałeś.  

  Jeżeli do tej pory Twoje rozmowy nie wyglądają tak jak trzeba i masz trudności, to wynikają one z tego, że nieprawidłowo stosujesz te elementy. Dobra wiadomość jest taka, że możesz to szybko zmienić. Umiejętność opanowania tych 4 elementów rozmowy daje wspaniały efekt. Sprawia, że rozmowa staje się prosta i przyjemna, a Ty idziesz na spotkanie z kobietą na pewniaka. Nie martwisz się tak jak do tej pory, tylko idziesz i robisz swoje. Nie popełniasz niezdarnych błędów, a to co robisz i mówisz, staje się wartościowe i atrakcyjne dla kobiety.

  Wszystkie 4 elementy atrakcyjnej rozmowy opisane w tym artykule, są częścią materiału Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami, który krok po kroku czy tajemnic skutecznej rozmowy, którą stosują WSZYSCY dobrzy uwodziciele. -> Kliknij i dowiedz się więcej <-

  Zdobądź tą książkę, sam przerobiłem ją już wiele razy i widzę na własne oczy jak ta wiedza pozytywnie wpływa na rozmowę z kobietami.

  Pozdrawiam,
  Michał

  7 komentarzy

Komentarze

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Opublikowano 2014-05-13 18:01:04 // Kamil

  Vekan, a to nie jest tak z tymi odepchnięciami, że gdy powiedzmy chcemy dotknąć kobietę i ona mówi:,,przestan,, my wstajemy i odchodzimy od niej to nie wychodzimy wtedy jak gdyby na obrażone dziecko?

 • Opublikowano 2014-05-14 07:46:45 // Vekan

  Kamil, odepchnięcia jak jasno jest napisane w Jak rozmawiać z pięknymi kobietami, to nie tylko wstawanie i odchodzenie ze spotkania. To jeden z wielu elementów, które trzeba stosować. Po drugie, czy ktoś napisał, że masz wyjść obrażony? Jak idziesz do jakiejś firmy załatwić interes, a warunki nie są dla ciebie odpowiednie, to wychodzisz, bo szanujesz siebie i swój czas. A nie dlatego, że jesteś dzieckiem. Problem o którym piszesz jest w twojej głowie i nastawieniu do kobiet.

 • Opublikowano 2014-05-14 09:37:25 // SpecialOne

  Kamil, mi się wydaje, że to jest coś w rodzaju shit-testu. Ona mówi "przestań" a tak naprawdę chcę Ci powiedzieć, żebyś jeszcze popracował bo nie chce wyjść na "łatwą" ;) Dobrze to rozumiem Vekan?

 • Opublikowano 2014-05-14 16:39:09 // Vekan

  SpecialOne, po części dobrze rozumujesz. Jednak niektóre kobiety są tak uparte i za wszelką cene chcą postawić na swoim, że jedyną dobrą taktyką jest taktyka odejścia. Wtedy ona widząc, że moze cię stracić idzie po rozum do głowy i przestaje z nadmiernymi shit-testami.

 • Opublikowano 2014-05-15 09:32:24 // SpecialOne

  Będę pamiętał ;)

 • Opublikowano 2014-05-18 20:24:25 // glazik

  To chodzi o to że mamy to odepchnięcie czyli że wstajemy i wychodzimy wykonać w taki sposób żeby nie wyjść na obrażonych mamy jej pokazać że mamy swój czas który należy szanować i wtedy odechciewa się jej shit testów dobrze rozumuje to??

 • Opublikowano 2014-05-22 15:08:05 // Vekan

  Glazik, wstanie i wyjście to przykład drastycznego odepchnięcia i są sytuacje w których zastosowanie go, to bardzo dobre rozwiązanie. Natomiast jest wiele innych sposobów na zastosowanie tego elementu, bardziej subtelnych, które trzeba stosować w trakcie rozmowy co jakiś czas. Po części rozumiesz to dobrze. Ponieważ odepchnięcie ma aż 4 zadania i jednym z nich jest to co opisałeś.