• aaaJak wzbudzić uczucia w kobiecie i wpłynąć na jej emocje

  Opublikowano 24 marca 2014 // Rozmowa

  Jak znalezc milosc

  Dzisiaj zdradzę Ci trochę zaawansowanej wiedzy i moich ostatnich doświadczeń z kobietami. Nauczysz się jak sprawić, aby Twoja rozmowa byłą interesująca i obfitująca w emocje. Wiem, jak dużym problemem to może być, dlatego za chwilę zobaczysz na czym naprawdę polega rozmowa i jaką siłę niesie za sobą odpowiednie wykorzystanie ATRYBUTÓW GŁOSU. To właśnie one najbardziej wpływają na to, co czuje kobieta w Twojej obecności.

  Zwróć szczególną uwagę na wszystkie PRZYKŁADY i KONTEKSTY jakie opisuje, ich zrozumienie w uwodzeniu jest najważniejsze!

  SWOIM GŁOSEM PRZEKAZUJEMY EMOCJE ORAZ TO KIM JESTEŚMY

  W trakcie mówienia, wiele przekazujemy w podtekście wypowiadanych słów. Wiele badań naukowych na przestrzeni lat potwierdziło, że słowa stanowią tylko 7% skuteczności całej komunikacji. To bardzo mało! Dlatego w tym artykule napiszę więcej na temat samego podtekstu, czyli 93% komunikacji! Ponieważ jest on najważniejszy! Warto się go nauczyć, żeby móc z niego korzystać świadomie.

  Ten kto korzysta świadomie z podtekstów, kontroluje emocje drugiej osoby!

  pozycjaproszaca

  Początki jak zwykle będą trudne, ale tak jest z każdą dziedziną życia, w której się uczymy. Na przykład tak to jest gry grasz w piłkę nożną. Uczymy się podań krótkich, długich prostym podbiciem, wewnętrzną i zewnętrzną częścią stop, żeby potem w grze w dowolnie dobrej i odpowiedniej sytuacji użyć odpowiedniego uderzenia.

  Tak samo jest z podtekstem słownym.  Zawiera on takie elementy jak: głośność głosu, ton głosu, wysokość głosu, tempo mówienia, intonacja, akcent i pauza.

  Wszystkie elementy zostały bardzo dokładnie opisane w książce: Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami ->Kliknij Aby Dowiedzieć Się Więcej <-

  W tym artykule opisze Ci dokładnie jak zastosowanie tych elementów może zmienić Twoje relacje z kobietami, na podstawie własnych doświadczeń! Zobaczysz jak należy korzystać z tych elementów i w jakich sytuacjach sprawdzają się one najlepiej. To sprawi, że wiele problemów jakie obecnie masz z rozmową prysną!

  93% KOMUNIKACJI I PODTEKSTY JAK TO WPŁYWA NA UWODZENIE?

  Opanowując subtelności głosu opisane w materiale Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami, których używamy w trakcie rozmowy, będziemy w stanie wpłynąć na to jak zostaniemy odebrani przez kobietę, wpłynąć odpowiednie na jej emocje.

  Zrobimy to sposób, który ona odczuje, a skoro będzie pod wpływem dobrych emocji przy Tobie, sam otworzysz sobie okno do dalszej znajomości, gdyż pozwoli Tobie na więcej, sama, będzie chciała więcej. Przestaniesz uczyć się cudzych historii, bo będziesz w stanie opowiedzieć własną prawdziwą historię w sposób, która ona będzie lubiła, a jej oczy staną się szklane na Twój widok. Będziesz opowiadał historie, które przeżyłeś i będziesz pamiętał, nigdy więcej nie popełnisz błędu, pt. opowiedziałeś jakąś historię, o którą ona Cię spyta, a Ty już jej nie będziesz pamiętał.

  JAK GŁOŚNO MÓWIĆ, ABY WZBUDZAĆ SZACUNEK I PODZIW?

  Jeśli będziesz mówił za cicho, wyjdziesz na osobę mało pewną siebie, wstydliwą. Jeśli będziesz mówił zbyt głośno wyjdziesz na osobę agresywną. Sam wiesz, że gdy znajdziesz się w miejscu, gdzie wszyscy na siebie drą mordy, to nie jest miło. Gdybyś znalazłbyś w takim towarzystwie, na pewno nie czułbyś się komfortowo.

  Głośne mówienie (ale nie zbyt głośnie) jest atrakcyjne, ponieważ lubimy m.in. słuchać głośno muzyki. Rzadko kto, słucha muzyki w taki sposób, że schyla się nad głośnikiem, a niektórzy słuchają jej tak głośno, że słychać na ulicy, kto czego słucha w samochodzie mimo, że powinien przeszkadzać Ci szum ulicy i jadących samochodów. Ponadto liderzy zawsze przemawiają do nas głośno i wyraźnie, w ich głosie słychać moc i pewność siebie. To właśnie dzięki temu ludzie są oczarowani i chcą za nimi podążać. Nie spotkałem się z przykładem lidera, który mruczał sobie pod nosem – A ty? No właśnie!

  W ustaleniu poziomu głośności pomocny jest dyktafon lub telefon z możliwością nagrywania dźwięku. Ustawiamy go w odległości ręki od siebie, gdyż tak najczęściej zaczynamy rozmowę i tutaj musimy po prostu odsłuchując nasze nagranie, podczas którego można ustalić, czy nasz głos był odpowiedni.

  Warto zwrócić uwagę, że hałaśliwy głos czasami się przydaje, ale kiedy? Po to, aby zwrócić na siebie uwagę lub wydać rozkaz. W wiadomościach telewizyjnych użyją głośniejszego mówienia, aby zaakcentować dany problem. Z kolei szeptu, w połączeniu z wolniejszym mówieniem i stosowaniem pauz, może użyć, aby zbudować seksualność, emocje z tym związane do tego dokładając inne elementy jak złapanie z biodra dziewczyny, albo bawienie się jej włosami, powolne odgarnięcie ich na bok, bawienie się dłonią można uzyskać ciekawą mieszankę.

  KOLEJNA SUBTELNOŚĆ, KTÓRĄ STOSUJESZ TO:

  TWÓJ TON GŁOSU

  Ton głosu, będziesz musiał dobrać odpowiednio do sytuacji, w której się znajdziesz. Tutaj intuicja i odpowiednia ilość praktyki, powinna Ci podpowiedzieć jakiej użyć. Wyjdzie ona automatycznie. Dlaczego ton głosu jest ważny? Jeśli będziesz chciał komuś udzielić reprymendy, to powiesz wszystko inaczej niż w sytuacji, gdy będziesz komuś opowiadał kawał, a jeszcze inaczej jak będziesz chwalił kogoś.

  W zależności jak zareagujesz na daną sytuację, taki będzie Twój ton głosu. Z niego będzie słychać całe Twoje nastawienie do sytuacji. Jeśli będziesz czuł, że chcesz udzielić komuś reprymendy, a w sumie będziesz próbował zażartować z całej sytuacji, to wyjdzie w Twoim głosie, że jesteś nie szczery i wiele innych negatywnych cech. To BARDZO WAŻNE! Dlatego przeczytaj to kilka razy, aby dobrze zrozumieć.

  W każdej sytuacji w jakiej się człowiek znajduje, musi po prostu być w 100% szczery, gdyż wszystko i tak wyjdzie w jego barwie głosu. Jeśli ktoś jest na kogoś zły, bo czegoś nie dopilnował, a Ty będziesz udawał, że nic się nie stało, znowu Twój ton głosu nie będzie odpowiedni do sytuacji.

  Dlatego należy reagować na to co się dzieje, być z tym spójnym. Jeśli będziesz opowiadał kawał używając tonu głosu, jakbyś chciał udzielić komuś reprymendę , to znowu osoba, która ten kawał jest nie spójna, kawał nie wyjdzie, sam opowiadający zostanie odebrany jako ktoś dziwny. Ton głosu łączy się z naszym nastawieniem. Dlatego nie warto nie być niespójnym ze sobą.

  Jeżeli miałeś sytuacje z kobietą, w których chciałeś zażartować lub powiedzieć coś ciekawego, ale nie byłeś z tym spójny. Powiedziałeś to z dziwną tonacją, to w efekcie wywołałeś żenującą sytuację, a nie śmieszną.

  Dlatego tonacja głosu musi zostać opanowana doskonale. Dobra wiadomość jest taka, że można się tego nauczyć. Vekan świetnie opisał wszystko w książce: Jak rozmawiać z pięknymi kobietami. – Od Tego właśnie powinieneś zacząć jeżeli masz z tym problem ->Kliknij i zdobądź ten materiał <-

  JAK UŻYWAĆ SWOJEGO GŁOSU, ABY ZBUDOWAĆ INTYMNĄ ATMOSFERĘ?

   

  Jak stworzyć intymną atmosferę z kobietą

  Głos możemy podzielić na wysoki i niski.

  Wysoki jest dobrze stosować, w momencie droczenia się z kobietą i zabawy. Komunikujesz nim radość, można dzięki niemu skupić na sobie uwagę. Jednak nie można go stosować stale. Gdybyśmy stale starali się go używać i bawić, kobieta odebrałaby nas za monotonnych nie pobudzalibyśmy wszystkich dostępnych emocji i wzięłaby nas za kolesi, przy których może się dobrze bawić, ale nie czuje generalnie innych emocji, które można wywołać używając niskiego tonu głosu.

  Przypominam sobie, jak kiedyś czekałem w kolejce w KFC. Były tam dzieciaki, które biegały wokół mnie, piszcząc, po dwóch minutach miałem ochotę zabić każdego z nich. Wysoki ton głosu, pomoże także zwrócić uwagę, w pierwszym etapie uwodzenia, kiedy chcemy zwrócić na siebie uwagę kobiety. Wysokiego tonu głosu używasz od zawsze, kiedy widziałeś znajomego przechodzącego obok i chciałeś go przywołać, krzyczałeś „ hej”, wtedy używałeś wysokiego tonu głosu, który zwracał na Ciebie uwagę.

  Do tego, aby pobudzać więcej emocji u kobiety, powinniśmy stosować także niski ton głosu. Dzięki niemu możemy zbudować intymną atmosferę. W połączeniu z odpowiednim dotykiem, kontaktem wzrokowym (podtekstem kontaktu wzrokowego), odpowiednią postawą, można wiele zdziałać i pobudzić wiele emocji. Jest to świetna zabawa, bo możesz stanąć naprzeciwko kobiety, mówić o pierdołach, złapać dziewczynę z biodra, potem zacząć zwalniać z mówieniem zacząć używać niskiego tonu głosu, budząc w kobiecie odpowiednie emocje i zacząć ją całować.

  Jeżeli zrozumiesz jak działań tonacja i jak ją wykorzystywać podczas rozmowy z kobietą, to będziesz mógł mieć wiele intymnych sytuacji. Problemy takie jak: „Dziewczyna na mnie nie leci”, „nie wiem jak ją pocałować”, „nie wiem jak wzbudzić w niej uczucia” – przestaną istnieć. Dokładne wytłumaczenie wielu sytuacji i masę przykładów znajdziesz w materiale: Jak rozmawiać z pięknymi kobietami -> Zobacz sam klikając TUTAJ <-

  Ważne aby stosować obie wysokości głosu. Dzięki temu kobieta, będzie miała więcej jak jedną emocje, nie będzie czuła monotonni i będzie odczuwała emocje, które ma odczuwać, aby pobudzić ją seksualnie.

  JAK ZBUDOWAĆ INTYMNĄ ATMOSFERĘ Z DZIEWCZYNĄ PODCZAS SPOTKANIA?

  Można wyróżnić trzy tempa mówienia. Wolne, żywe, szybkie. Zastanawiasz się po co? Gdy zrozumiesz jak one działają i jak je zastosować, to będziesz mógł kierować kobiecymi emocjami jak tylko chcesz!

  Każde tempo mówienia sprawia, że przekazujesz odpowiednie emocje kobiecie. Tempo oczywiście należy zmieniać, aby pobudzać różne emocje w kobiecie. Jak każda z subtelności z głosie, tutaj także trzeba się wystrzegać, aby nie przesadzić z szybkim, wolnym mówieniem. Mówiąc wolno cały czas, jej emocje będą ciągle zwolnione, ciągle takie same, kobieta odbierze taką rozmowę za monotonną, faceta za muła. Zbyt szybkie mówienie, przekaże, że osoba jest nerwowa, nie panuje nad emocjami.

  Zaczynając od wolnego. Buduje się nim atmosferę intymną. Nawet w filmach, momenty w których bohaterowie zbliżają się, są wolniejsze. Łącząc wszystkie pozostałe subtelności, z wolniejszym mówieniem, budujemy odpowiednią intymną atmosferę. Do tego należy dodać odpowiednią wysokość głosu. Mówiąc zbyt wolno możemy także wyjść na osobę niezbyt przyjazną, smutną mniej otwartą na to co się dzieje wokół niej. Mówiąc szybciej, wyjdziesz na osobę nerwową, do tego krzycząc możesz wyjść na osobę stanowczą, która wie czego chce, co druga osoba ma zrobić. Tak jest na przykład, gdy policja próbuje zatrzymać kogoś. Używają szybkiego tempa mówienia, wysokiego tonu głosu, pokazując stanowczość, pewność siebie i to, że w momencie, gdy nie zostanie ich polecenie zrealizowane, to będzie nie dobrze. Z kolei używając szybkiego tempa mówienia, możemy przekazać także brak pewności siebie. Zwiąże się także to z szybszym biciem serca, taka osoba nie czuje się pewnie z tym co się dzieje, jej ruchy będą szybkie. Dzięki żywemu tempu mówienia, wyjdziemy na osobę charyzmatyczną, ciekawą i która potrafi się dobrze bawić. To tempo występuje gdy się droczymy.

  ZMIENIAJĄC INTONACJĘ, ZMIENIASZ SENS WYPOWIEDZI

  Zmieniając intonację, możesz pobudzać różne emocje, możesz zdanie powiedzieć twierdząco, pytająco, możesz nadać sens wypowiedzi. Ponadto, mowa nie jest jednostajna. Najlepiej uczyć się tego, mając tekst przed sobą, starając się go przeczytać w różny sposób, starając się przekazać w inny sposób.

  ZWRÓĆ UWAGĘ NA WYPOWIEDŹ, ZBUDUJ INTRYGĘ
  CZYLI AKCENT I PAUZA

  Akcent i pauza. Akcentujemy wypowiedź poprzez głośniejsze mówienie. Pozwala to zwrócić uwagę na fragment wypowiedzi, który uważamy za najważniejszy. Jeśli chcemy zwrócić uwagę komuś, że ma przychodzić punktualnie, właśnie wtedy użyjemy akcentu, zaakcentujemy kluczowe słowa. Na przykład: Cenie sobie osoby na które nie … TRZEBA CZEKAĆ.

  Dzięki pauzie, możemy zbudować intrygę, dzięki czemu możemy zobaczyć czy kobieta też reaguje na to co mówimy. Możemy zatrzymać się w naszej wypowiedzi, sprawdzimy wtedy czy kobieta podąża za nami, jeśli będzie chciała więcej znaczy, że jest zainteresowana ciekawa. Ponadto, pauzy, połączone z niskim tempem mówienia, odpowiednim tempem, pozwolą zbudować nam odpowiednia intymną atmosferę. Do tego dokładając dotyk, jak to można zobaczyć w wielu serialach jak pary budują napięcie za nim się pocałują, może pobudzić jej emocje.

  JAK ROZMAWIAĆ Z KOBIETĄ, ABY CIĘ PRAGNĘŁA?

  kobieta-pragnie

  Jeżeli chcesz, aby Cię kobieta pragnęła! Aby Cię pokochała! Aby oszalała na Twoim punkcie to w rozmowie na czym powinieneś się skupić?

  Na tym Co Mówisz? Na rozmowie? Na słowach, które w tylko 7% oddziałują na efekt końcowy?

  Czy może zrobisz coś co działa i skupisz się na SPOSOBIE mówienia i POBUDZANIA W KOBIECIE EMOCJI. Nazywa się to podtekstem Słownym i wpływa to 93% na efekt końcowy! Na Twój sukces! Na to, czy na koniec spotkania kobieta polubi Cię i będzie chciała kolejnych spotkań.

  Ludzie niestety w większości przypadków skupiają się podczas ROZMOWY na złym elemencie. Dlatego tylko osoby, które podchodzą do tego mądrze i opanują tą wiedzę, odnoszą sukcesu podczas rozmowy i randek.

  Dobra wiadomość jest taka, że możesz się tego nauczyć. Ja też musiałem się tego nauczyć. Pomoże Ci w tym materiał Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami. Jeżeli go jeszcze nie czytałeś to wejdź na stronę -> TUTAJ <- i dowiesz się wszelkich szczegółów. 

  Wielu sukcesów,
  Michał

  0 komentarzy

Komentarze

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *