O firmie

Niezwykła pasja i przekazywanie ogromnej wartości w życie innych sprawiły, że w zaledwie rok Vekan Uwodzenie stało się liderem i największym innowatorem na Polskim rynku.

Wybór – Możliwość wyboru jest najwspanialszą rzeczą jaką doświadczasz w życiu. Większość mężczyzn nie wiąże się z kobietą z wyboru, tylko z desperacji. Przez lata samotności tracą wiarę w idealna relację i wiążą się z pierwsza kobietą, która zainteresuje się nimi. Pomimo świadomości braku spełnienia, trzymają się jej za wszelką cenę, bo wiedzą, że taka okazja może się już nie trafić.

Wolność wyboru jest Twoim przywilejem. Sprawiamy, że posiądziesz tą moc i sam będziesz decydował czy chcesz poznać wiele kobiet i przeżyć z nimi wspaniałe chwile, czy wybierzesz tą najlepsza z najlepszych, która kompletnie zawróci Ci w głowie i oczaruje swoim pięknem.

Autentyczność – Stawiamy na autentyczność i prawdziwość. Nie uczymy tekstów na podryw, sztuczek magicznych i podstępnych trików, abyś mógł udawać kogoś kim nie jesteś. Nie uczymy manipulacji i krętactwa. Nauczymy Cię czegoś o wiele cenniejszego – fundamentów atrakcyjności i wyjątkowej osobowości. Sprawimy, że staniesz się autentycznym i jedynym w swoim rodzaju mężczyzną, który zna swoją wartość i kieruje się swoimi zasadami. Naturalnie i swobodnie zachowuje się w obecności kobiet i przyciąga je swoim niespotykanym charakterem. Dzięki innowacyjny metodologiom szkolenia sprawimy, że wydobędziesz z siebie to, co najcenniejsze i będziesz potrafił pokazać, to kobietom z pełną swobodą i  pewnością siebie.

Idealna Relacja – Tworzenie bliskich relacji z innymi ludźmi, jest potrzebą głęboko zakorzenioną od wieków w każdym nas. Niestety szokujące statystyki rozwodowe pokazują, że umiejętność tworzenia idealnych relacji, zaginęła w dobie postępu i pogoni za karierą. Naszą misją jest nauczenie Cię, umiejętności tworzenia idealnych relacji z kobietą, rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. Wierzymy, że kiedy czujesz się naprawdę kochany i ważny w życiu innych, możesz doświadczyć pełni satysfakcji, spełnienia i radości.

Możesz mieć dobrze płatną pracę, ekskluzywny samochód i najlepszy garnitur, ale kiedy każdego wracasz do ogromnego domu i możesz podzielić się swoimi osiągnięciami i przeżyciami jedynie z odbiornikiem telewizyjnym, sam zauważasz, że coś poszło nie tak jak trzeba.

Innowacyjność – Innowacyjna technologia i unikalne sposoby poznawania kobiet, zapewnią Ci natychmiastowe efekty. Jesteśmy innowatorami na Polskim rynku i jako pierwsi wprowadziliśmy technologię szkolenia wideo. Dzięki temu jako jedyni zaobserwowaliśmy zasady flirtu i uwodzenia, które zarówno kobiety jak i mężczyźni naturalnie stosują w skutecznym nawiązywaniu relacji. W oparciu o tą przełomową wiedzę, stworzyliśmy technologię taką jak: Fundamenty Atrakcyjności™, Prawdziwa Pewność Siebie™, Efekt Bomby Emocjonalnej™, Piramida Błyskawicznego Rozwoju™, System Atrakcyjnej Rozmowy™, Model Wolności Emocjonalnej™, Emocjonalna Eskalacja™ i wiele innych.

Prostota – Skuteczne nie oznacza skomplikowanie. Steve Jobs powiedział, że jeżeli ktoś nie potrafi wyjaśnić Ci czegoś w prosty sposób, to oznacza, że nie ma pojęcia o czym mówi. Wszystko czego Cię nauczymy jest zarówno proste jak i niezwykle intuicyjne. Będziesz nie tylko doskonale wiedział i rozumiał, co i dlaczego należy zrobić. Będziesz również potrafił.

Precyzja – Uczyliśmy się od najlepszych trenerów na świecie i posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu wznieśliśmy umiejętności trenerskie na zupełnie inny wymiar. W połączeniu z innowacyjnością i najnowszymi technologiami potrafimy z chirurgiczną precyzją zauważyć i wyeliminować problemy, które stoją na drodze do Twojego szczęścia. Dzięki temu wyeliminujemy nawet te najsubtelniejsze błędy, o istnieniu których większość trenerów nawet nie ma pojęcia. Każdy trener podchodzi do Twoich problemów z najwyższą starannością i perfekcjonizmem. To stawia nas w roli niekwestionowanych liderów.

Skuteczność – Większość naszych kursantów już po kilku godzinach potrafi skutecznie poznawać kobiety, a nawet jeszcze tego samego dnia spotkać się na randce. Nigdy nie zostaniesz przyłapany przez kobietę na stosowaniu tanich tekstów na podryw i gierek. Będziesz ponad tym. Dlatego efekty są zauważalne już po pierwszych godzinach.