• aaaTechnika, aby uniknąć odrzucenia i zdobyć prawie 30 numerów do atrakcyjnych kobiet w 2 dni.

  Opublikowano 21 maja 2014 // NLP,Pewność Siebie,Praktyka,Problemy początkujących,PUA - Kwestie techniczne

  uwodzenie-vekan

  W dzisiejszym case study z serii uwodzenia w praktyce poznasz Adama i jego drogę do przemiany. W ciągu 2 dni treningu Adam kompletnie pokonał nieśmiałość i zdobył około 30 numerów do dziewczyn, z którymi rozmawiał. Na jego przykładzie poznasz techniki, które zwiększą Twoją skuteczność zdobywania numeru telefonu pięknej kobiety, a także poznać rozwiązanie na bardzo poważny BŁAD – gdy dziewczyna ucieka.

  WAŻNE: Case Study to jedyne praktyczne analizy podejść w Polsce. Dzięki nim poznasz i zobaczysz na własne oczy co w 100% działa w praktyce, nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla ludzi takich jak Ty!

  Pamiętaj również o wprowadzeniu technik trenerskich i ćwiczeń do praktyki. Tylko dzięki temu osiągniesz upragniony efekt.

  Zaczynajmy!

  ANALIZA INDYWIDUALNYCH MOŻLIWOŚCI

  Każda osoba, która do mnie przychodzi jest inna. Ma również inne zalety i problemy, podczas uwodzenia kobiet. Dlatego każdy trening jest inny. W przypadku Adama, jego zaletami był upór i determinacja (To bardzo atrakcyjne cechy charakteru, które pozwalają odnieść efekty – Np. Adam przez ponad pół roku zbierał oszczędności, aby przyjechać na szkolenie. Realizuje swój cel!). Ponadto ogromny plus, który pozwolił mu uzyskać duże efekty, był fakt, że Adam pomimo początkowego strachu bardzo przykładał się do podejść i jak największej ilości praktyki. To cecha charakteru zwycięzców. Oni potrafią robić swoje, pomimo początkowych negatywnych odczuć.

  Problemy:

  1. Strach przed odrzuceniem i stres
  2. Brak umiejętności technicznych
  3. Trudności z poprawnym zatrzymaniem i prowadzeniem rozmowy

  PROBLEM: GDY DZIEWCZYNA ODCHODZI 

  dziewczyna-odchodzi-ode-mnie-co-zrobic

  Na początku zajmijmy się problemem związanym z ucieczką kobiety, gdy tylko do niej podchodzisz. To nie jest tak, że dziewczyna odchodzi ponieważ jesteś dla niej nieatrakcyjny fizycznie. Nic z tych rzeczy.

  Skąd to wiem? Po latach praktyki zauważyłem, że gdy kobieta od razu odchodzi, to nawet nie SŁUCHA tego co do niej mówisz. Nawet nie PATRZY na Ciebie. Wiec nie może CIĘ OCENIĆ RZETELNIE. Zobacz, skoro ktoś na ciebie nie patrzy i nie słucha tego co mówisz – to jak ma to zrobić.

  Problem z tym, że kobieta odchodzi zaraz po próbie zatrzymania jej ma DWIE strony medalu:

  1. Dziewczyna jest bardzo nieśmiała i zamknięta na poznawanie nowych ludzi – TRUDNO… JEJ ODEJŚCIE NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z TOBĄ!
  2. Zepsułeś podejście od strony technicznej i zrobiłeś na dziewczynie fatalne wrażenie. Wpisałeś się w stereotyp „dziwnego kolesia, który coś od niej chce”

  Jest wiele sposobów na uniknięcie tych problemów, wszystkich uczymy na indywidualnych sesjach szkoleniowych -> Więcej informacji tutaj <-

  CZEGO NIE ROBIĆ W TEJ SYTUACJI

  No dobrze. Zepsułeś podejście i dziewczyna zaczyna odchodzić. Co w takiej sytuacji zrobić? O tym za chwilę. Najpierw powiedzmy sobie czego w takiej sytuacji nie należy robić:

  BŁĄD 1: Pójście za dziewczyną

  Widziałeś kiedyś przedstawicieli Green Peace lub innej organizacji, która chce wyciągnąć od Ciebie kasę? W jaki sposób oni zagadują do ludzi? Dokładnie! Idą obok nich! To duży błąd.

  W uwodzeniu kobiet faceci robią to samo. Gdy dziewczyna odchodzi, oni idą obok niej i próbują rozmawiać. Niestety 99% takich sytuacji kończy się przegraną.

  BŁĄD 2: Przerywają rozmowę 

  Faceci jak tylko widzą, że dziewczyna odchodzi od razu przestają mówić. Zamykają się w sobie i czują się głupio. A niepotrzebnie! Zrozum: nie możesz poznać kobiety, gdy przy pierwszej lepszej okazji rezygnujesz…. To fatalna postawa życiowa i należy ją zmienić!

  JAK URATOWAĆ TAKĄ SYTUACJĘ

  W takim razie co zrobić w tej sytuacji? Na początek obejrzyj nagranie wideo:

  Jak widzisz na nagraniu w przykładzie 1, Adam w sytuacji gdy dziewczyna odchodzi, ma za zadanie stać w MIEJSCU i nie iść za dziewczyną. Ponadto cały czas nie przestaje mówić. W pierwszym przykładzie widać, że dziewczyna odchodzi, ale ciągle na niego patrzy i widać w jej mowie ciała ZAWAHANIE.

  Dziewczyna odchodzi, bo jest nieśmiała, ale Adam humorem stara się wzbudzić w niej poczucie komfortu i zaufania. Nie idzie za nią, nie przestaje rozmawiać i nie zniechęca się. To normalna sprawa, że czasami dziewczyna z powodu braku pewności siebie i nieśmiałości, będzie nauczona od razu odchodzić, ale twoim zadaniem jest dalej robić swoje i zdobyć jej zaufanie. Zmienić jej stereotyp w głowie i pokazać, że jesteś wartościowy. Jak widzisz na nagraniu dziewczyna zatrzymuje się, śmieje i dalej rozmawia!

  W drugim przykładzie, widzimy błąd techniczny w zatrzymaniu dziewczyny. Stąd jest ona trochę wystraszona i zaczyna od razu odchodzić. Co w takiej sytuacji robimy? Stoimy pewnie i z uśmiechem prowadzimy rozmowę dalej. Robimy dokładnie to samo w pierwszym przypadku, z jedną różnica. Możemy pozwolić sobie na więcej pewności siebie i dominacji. Efekt widzisz na własne oczy.

  Tak właśnie postępujemy w opisanych przeze mnie sytuacjach. A dzięki takiemu nastawieniu odniesiesz sukces.

  Warto, o tym pamiętać ponieważ w okresie wiosennym i letnim możesz spotkać wszędzie wiele pięknych kobiet. Szkoda zmarnować te szanse lub poddać się w przedbiegach. Na szkoleniach indywidualnych dokładnie uczę jak radzić sobie w tych i wielu innych sytuacjach, dzięki czemu możesz poznawać wiele atrakcyjnych kobiet, każdego dnia. -> Kliknij po więcej informacji <-

  Jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie numeru telefonu

  Przejdźmy więc do drugiej kwestii, czyli numeru telefonu. Wiele osób ma z tym problem, a jeżeli nie potrafisz sprawić, że dziewczyna zaufa Ci na tyle, aby zostawić swój numer, to nie masz szansy na dalsze spotkania.

  W takim razie na czym polega częsty i bardzo rażący błąd?

  Spójrz na nagranie poniżej i zwróć uwagę jak Adam stoi i trzyma telefon przy klatce piersiowej. Jest to błąd ponieważ gdy za pierwszym razem dziewczyna nie będzie chciała wymienić się numerem, to potem stojąc w ten sposób, komunikujesz sporo nieatrakcyjnych rzeczy na swój temat. Ponadto wygląda to jak desperacja i psuje Twoją postawę. W połączeniu jest to po prostu kiepskie.

  Zobacz sam:

  Jeżeli chcesz zwiększyć swoją skuteczność w zdobywaniu telefonu do kobiety i randkach, to oto co musisz zrobić. Najpierw zobacz nagranie i dostrzeż różnicę:

  Jak widzisz tym razem telefon nie jest trzymany cały czas przy klatce piersiowej, a jest trzymany nisko przy nodze. BARDZO WAŻNE: POD LINIĄ WZROKU. Dzięki temu kobieta nie widzi telefonu i automatycznie nie komunikujesz wielu negatywnych rzeczy na swój temat.

  Ponadto nie patrzysz na komórkę, co powoduje popsucie atrakcyjnej postawy. Podsuwasz ją w stronę dziewczyny i pozwalasz jej wpisać numer.

  To proste, subtelne i bardzo skuteczne rozwiązanie, które znacząca zwiększa skuteczność tego, że dziewczyna zaufa Tobie i zostawi swój numer telefonu, w celu umówienia się na randkę.

  Od długiego czasu sprawdzamy skuteczność takich dokładnych elementów i patrzymy jak wpływa on na skuteczność uwodzenia. Ten patent z telefonem jest bardzo skuteczny, dlatego pamiętaj, aby wykorzystać go!

  NAJWAŻNIEJSZE WSKAZÓWKI DLA CIEBIE

  1. Pamiętaj, że efekty zależą od Twoich umiejętności poznawania kobiet i tego, czy potrafisz zaprezentować się przed drugą osobą w sposób atrakcyjny.

  2. Nigdy nie rezygnuj i nie odpuszczaj za szybko. Przez to nigdy nie wygrasz. Osoby uparte, które dążą do celu osiągają upragnione efekty.

  3. Często kobieta jest bardziej zestresowana i nieśmiała, niż nie jeden nowicjusz. Dlatego miej to na uwadze, gdy rozmawiasz z dziewczyną.

  4. Gdy kobieta odchodzi lub jest wystraszona, zastanów się gdzie mogłeś popełnić błąd techniczny! Bo na pewno to zrobiłeś! Następnie wyeliminuj go.

  5. Twoja postawa i zachowanie podczas brania numeru telefonu od kobiety jest bardzo ważna. Nawet drobna zmiana postawy może kosztować Cię wiele. W przypadku naszych kursantów zmiana tej jednej techniki powodowała ponad 80% skok efektów, na etapie zdobywania numeru telefonu.

  EFEKTY I PODZIĘKOWANIA

  Cel jaki postawił sobie Adam w trakcie szkolenia, osiągnęliśmy już w pierwszy dzień. To duża zasługa jego zaangażowania i determinacji w nauczeniu się poznawania kobiet. 2 dniowe szkolenie zakończył się wynikiem prawie 30 numerów i brakiem oporów przed dalszym działaniem.

  To tylko niektóre z tych sytuacji:

  Bardzo dziękuję za udział w tej przygodzie. To była duża przyjemność.

  JAK W TE WAKACJE PRZEŻYĆ PRAWDZIWĄ PRZYGODĘ Z KOBIETAMI?

  Na sam koniec chciałbym zmotywować Cię do dalszego działania i zastosowania tych porad w praktyce. Jak sam widziałeś na własne oczy, gdy zmienisz swoje zachowanie przy kobietach, efekty pojawią się natychmiastowo. Skoro Adam i inni zwykli faceci mogą, to czemu nie Ty? Teraz kolej na Ciebie!

  Jak sam wiesz, zbliżają się wakacje, a w ich trakcie wiele osób przeżywa wspaniałe przygody z kobietami, które często kończą się miłością i dłuższą znajomością. Czy pozwolisz na to, aby kolejny rok życia przeleciał Ci przez palce, czy może coś z tym w końcu zrobisz?

  Jeżeli też chcesz potrafić poznawać kobiet w każdej sytuacji, to mogę osobiście Cię tego nauczyć. Wiedz, że wiele osób chce i uczy się bezpośrednio ode mnie, co sprawia, że na to konkretne szkolenie, które dało tak duże efekty Adamowi, czeka się nawet miesiąc.

  Dlatego, jeżeli chcesz jeszcze przed wakacjami nauczyć się poznawania kobiet i odwrócić zła passę co do kobiet, jest to najlepszy moment, aby zgłosić się na szkolenie. Jak sam wiesz wakacje szybko mijają i każdy dzień zwłoki działa na Twoją niekorzyść. W Maju nie mamy już wolnych terminów. W Czerwcu pozostały tylko DWA MIEJSCA. 

  -> Kliknij tutaj i poznaj szczegóły <-

  Pozdrawiam,
  Vekan

  5 komentarzy

Komentarze

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Opublikowano 2014-05-21 17:27:45 // Mariano

  Vekan fajny art ale mam pytanie na które nie dosałem jednoznacznie odpowiedzi. rn1. Czy jak zatrzymam dziewczyna a nastepnie po przedstawieniu się zaczynam isc z nią w jej kierunku (zakładam że idzie na mpka czy na uczelnie i sie spieszy) to czy jest to zle? Czyli mam stac i Tylko stać? Jesli tak to dlaczego?rn2. Kiedys mowiles ze gdy idzie laska ze sluchawkami w uszach to zeby nie robic tego charakterystycznego ruchu przy swoim uchu zeby wyjela sluchawki bo to jest slabe. Szła dziewczyna zatrzymalem ją normalnie i fakt sama sciangela sluchawki, zatrzymalem ja itd ale miala chlopaka i basta dalej nie poszlo... coś zrobilem zle,albo rzeczywiscie miala tego chlopaka... pytanie pomimo tego ze nie pokazywalem jej zeby zdjela sluchawki, dlaczego jest to kiepskie?rnpozdrawiamrnps. Trzeci filmik - dwóch nerdów sie odwraca, smieją sie miedzy sobą bo nie mają jaj podejsc xD

 • Opublikowano 2014-05-22 15:09:17 // Vekan

  Mariano. Złe jest pójście z nią nawet w tej sytuacji. Ogólnie nie polecam tego.

 • Opublikowano 2014-06-15 16:27:28 // Johny

  A co jak nie zatrzymuje kobiety, tylko rozmawiam z nią idąc przy niej???

 • Opublikowano 2014-06-24 09:01:50 // Vekan

  To masz dużo słabszą skuteczność.

 • Opublikowano 2014-07-17 21:26:45 // Johny

  Wcześniej nie zatrzymywałem kobiet bo myślałem, że będą uciekać. BZDURA! Od kilku dniu wszystkie zatrzymuje i jestem w szoku bo one JEDNAK STAJĄ I SŁUCHAJĄ :) Najwidoczniej robie to dobrze ;) Jednak teraz mam inny problem. Wzbudzam pozytywne reakcje w kobiecie, tylko nie moge przeciągnąć znajomośći dalej. Niby wszystkie są zadowolone, ale pod koniec rozmowy pełno ma chłopaków i narzeczonych (pomimo bardzo pozytywnych reakcji, a tekst, że chłopak to ludzka rzecz jakoś nie wchodzi). Gdzie Wy znajdujecie wolne kobiety??? 0_0