• aaaUwodzenie Dotykiem i Fazy eskalacji

  Opublikowano 25 sierpnia 2014 // Od autora

  uwodzenie-dotykiem-vekan

  Dotyk jest jedną z najważniejszych rzeczy, której opanowanie pomoże posunąć cała interakcje do przodu. Dzięki niej możesz posunąć się w relacji do przodu znacznie szybciej, niż za pomocą samej rozmowy. Dotyk wiele ułatwia. W moim życiu dwa przypadki najbardziej dały mi do zrozumienia, jak można szybko posunąć się w relacji z kobietą.

  W pierwszej sytuacji nie potrafiłem w ogóle eskalować z dotykaniem. A ponieważ, nie widzieliśmy się z dziewczyną długi czas, to zastanawiałem się, jak to powinno być zrobione. Czaiłem się i długo myślałem jaki wykonać ruch, jak najlepiej ją dotknąć i przez to, wszystko szło bardzo topornie i nienaturalnie. W ogóle całe spotkanie oparte o samą rozmowę, wydawało się być prowadzone na siłę. Widziałem, że gdy tylko rozmawialiśmy, to brakowało tego czegoś. Tej swobody, wzajemnego przyciągania i energii.

  Dopiero gdy, poznałem sposoby eskalacji dotyku Vekana, mogłem bez problemu posunąć się do przodu z relacją, tak jak tylko miałem ochotę. Jest to dla mnie dowód, jak dotyk jest ważny i co dzięki niemu można zrobić. Teraz gdy rozmawiam z kobietami skupiam się bardziej na tym „Co robimy”, a nie „O czym rozmawiamy”. Gdy nauczysz się umiejętnie wykorzystywać dotyk w uwodzeniu, cała relacja i randki są prowadzone niczym na dopalaczu.

  Druga rzecz, którą chciałbym Ci przybliżyć uczy bardzo ważnej zasady. Że nie ważne jest ILE CZASU rozmawiasz z kobietą, ale to jak daleko można posunąć się z dotykiem. To na ile kobieta pozwala Ci iść do przodu z dotykiem, jest równoznaczne z jej zainteresowaniem. Tym jak dużymi emocjami cię obdarza. Wiele osób popełnia błąd i myśli sobie tak:

  Na drugiej randce złapię ją za rękę, a na czwartej randce pocałuje.

  To najbardziej zgubna rzecz na świecie! Ponieważ kobieta może być gotowa na pocałunek już po 20 minutach waszej relacji! Często dużo szybciej!

  Nie liczy się czas spędzony razem. Ważne jest to, co już razem zrobiliście. Co razem przeżyliście. I co was już łączy!

  Patrząc na to z drugiej perspektywy. Mężczyzna, który jest zbyt wstrzemięźliwy i bojaźliwy. Nie wykonuje żadnego korku do przodu lub robi to bardzo powoli sprawia, że kobieta szybko się nudzi i odchodzi.

  Jeżeli masz taki problem, że po pierwszej randce kobieta nie odzywa się do ciebie i znika bez śladu. To już wiesz dlaczego!

  W trakcie nawiązywania znajomości, trzeba przejść przez kilka etapów eskalacji. Na początku ludzie wymieniają się uściskiem dłoni i wymieniają imionami. Potem, gdy już się lepiej znają są gotowi na to, żeby pocałować się. Ich znajomość wykracza poza to, że znają się tylko z imienia. Wiedzą o sobie więcej i widzą w sobie wartość. Na końcu tworzy się więź. W każdej znajomości, trzeba przejść przez każdy z tych etapów.

  Zacznijmy więc od początku:

  FAZY  ESKALACJI DOTYKU
  Eskalacja dotyku składa się z trzech faz.

  Pierwsza faza, jest nazywana fazą społeczną, są to wszystkie rzeczy, przy których kobieta będzie czuła się dobrze i naturalnie, gdyż ten sposób dotyku jest akceptowany społecznie. WAŻNE: Nie trzeba znać drugiej osoby, aby swobodnie eskalować w fazie społecznej. Możesz pozwolić sobie na tą formę eskalacji już od samego początku.

  Eskalacja w tej fazie będzie obejmowała okolice rąk i ramion. Będą to rzeczy, które nie wkroczą mocno w jej strefę intymności.

  W tej fazie będą to rzeczy, takie jak:

  • Przybijanie piątek
  • Przybijanie żółwików
  • Złapanie w zgięciu ramienia i pokazanie czegoś
  • Dotknięcie ramienia
  • Klepnięcie ramienia ( przy droczeniu)

  Lepszym sposobem eskalacji dotyku w fazie społecznej, będzie jeśli z dziewczyną będę szedł za rękę. Kiedy przełoży mi swoje ramie przez moje i będę ją prowadził. Jest to dotyk społecznie akceptowany, w końcu dwoje ludzi się zna i nie ma w tym nic dziwnego. Jednak on pokazuje, że między dwójką ludzi coś jest, co pozwoli przejść przez kolejne fazy dotyku.

  Wykorzystaj tą fazę eskalacji do przełamania pierwszych lodów, a następnie szybko przejdź do fazy drugiej.

  Druga faza dotyku jest nazywana intymną.

  Jest to strefa, która pokazuje bliskość między wami. Należy pamiętać o tym, żeby starać się przejść w każdą ze stref jak najszybciej i stale starać się przejść do kolejnej strefy. Nawet jeśli dziewczyna postawi opór, ale ciągle jest z tobą i rozmawia, oznaczać to będzie, że potrzebuje trochę czasu.

  W drugiej fazie do strefy rąk i ramion dojdą strefy szyi, pleców, brzucha, nóg.

  Przykładami eskalacji intymnej może być:

  • Dotykanie się nogami pod stołem
  • Siedzisz blisko dziewczyny i dotykasz jej nogą tak, że wasze nogi stykają się
  • Dotykanie jej pleców
  • Założenie swojej ręki na dolną część jej pleców i przyciągniecie do siebie
  • Przytulanie jej, w sposób, w którym twarze są blisko, jest odpowiedni kontakt wzrokowy

  Trzecia faza dotyku, nazywana jest fazą seksualną

  Jeżeli chcesz, aby między wami doszło do czegoś więcej typu seks, to musisz przejść przez tą fazę eskalacji. Bez niej ani rusz.

  Ważne: Jeśli będziesz zbyt długo zwlekał z wejściem w tą fazę, to kobieta odejdzie. Dlatego należy uwodzić dotykiem zdecydowanie i pewnie.

  Przykładami eskalacji seksualnej może być:

  • Dotykanie twarzy dziewczyny
  • Włożenie swojej nogi między jej i głębokie spojrzenie z konkretnym podtekstem
  • Muskanie jej uszu
  • Kładzenie jej ręki na swoim penisie
  • Obejmowanie jej od tyłu
  • Wkładanie ręki za w bieliznę
  • Dotykanie ręką jej wewnętrznej strony nóg
  • Całowanie się z języczkiem
  • Masowanie jej ciała

  Na zakończenie

  Jeżeli chcesz bez najmniejszego problemu doprowadzić z kobietą do seksu czy związku, musisz przejść przez wszystkie te fazy eskalacji dotyku. Dziwne po prostu byłoby, gdybyś nieznaną osobę pocałował w usta na ulicy.  Minimum 95% prób po prostu by się nie powiodła. Zawsze idź w uwodzeniu przez poszczególne fazy i pamiętaj, że nie chodzi tutaj o czas, a o to na ile kobieta jest gotowa emocjonalnie na przejście do kolejnej fazy uwodzenia dotykiem. Innymi słowy kolejnej fazy waszej relacji.

  Czasami jest tak, że w fazie socjalnej jesteś 1 minutę, a czasami 10 minut. Nie ma tutaj reguły. Ważne jest to, abyś zawsze szedł do przodu tak szybko jak tylko możesz i nie zatrzymywał się. Kto wymięka ten przegrywa.

  Dodatkową rzeczą, która przyspieszy cały proces, może być eskalacja słowna. Podczas, gdy kobieta i mężczyzna wchodzą, w coraz to głębsze wymiany zdań, od imienia, od tego co lubią robić, do fazy gdy mówią otwarcie o seksie. Buduje się to też stopniowo więź między nimi. Czas tutaj nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Jedna kobieta będzie potrzebowała trochę czasu. A inna dziewczyna np. W klubie będzie gotowa na to od samego początku. Jeżeli w takiej sytuacji nie zadziałasz dziewczyna odejdzie. Uzna, że po prostu nic większego się nie wydarzy i szkoda będzie jej czasu.

  Pozdrawiam,

  Michał

  3 komentarzy

4 Ekskluzywne Publikacje


Z których nauczysz się jak zyskać pewność siebie i pokonać nieśmiałość. Jak nawiązać znajomość z kobietą i co mówić. Jak utrzymać udany związek i zyskać szacunek kobiet. Jak uwodzić kobiety przez internet.

-> Kliknij i odbierz publikacje <-

Trenuj z Nami


Jeżeli chcesz rozwijać się i uczyć uwodzenia pod okiem bezkonkurencyjnych trenerów, aby zwiększyć swoją pewność siebie, poznawać kobiety w każdej sytuacji i utrzymywać relacje tak długo jak chcesz.

Kliknij i zapoznaj się z dostępnymi szkoleniami.

Komentarze

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Opublikowano 2014-08-25 15:05:13 // Mr.L

  A co w przypadku jeśli dziewczyna przy próbie pocałowania po spotkaniu wysyła mi sms z tekstem żebyśmy zostali na "stopie koleżeńskiej"? Była ze mną jako partnerka na weselu w ten weekend i jakoś nie widziałem by cierpiała z tego powodu że ze mną tam była. Na parkiecie jakichś problemów z dotykiem też nie było... nie wiem czy to test czy też faktycznie nie pociągam jej :D

 • Opublikowano 2014-08-26 10:39:55 // Vekan

  Mr.L powodów dla których dziewczyna tka się zachowała może być wiele, ponieważ spędziłeś z nią już trochę czasu. Natomiast z praktyki wynika, że w 99% był to problem z rozmową, eskalacją dotyku i pobudzaniem emocji. Do tego doszły pewne zachowania z Twojej strony, które ona uważa za dyskwalifikujące, a ty tego nie zauważyłeś podczas waszego spotkania. Wszystkie te elementy zaowocowały taką reakcja. Może to był jednorazowy przypadek i wtedy można o tym zapomnieć. Jeżeli jednak, jest to reguła trzeba poprawić każdy z tych elementów, aby takie sytuacje nie miały miejsca.

 • Opublikowano 2015-10-12 14:25:22 // jakub wostal

  fajnie.Oby zadziałało